Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

0203 323 45
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi

Myynti

0203 323 46
myynti@freelaskutus.fi

Toimisto

Perhonkatu 6 A
00100 Helsinki
Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Joonas Tuompo
joonas@freelaskutus.fi
Operatiivinen johto

Operatiivinen johto

Jarkko Repo
jarkko@freelaskutus.fi
0443002795
Teknologiajohtaja

Teknologiajohtaja

Muneer Ahmed Syed
muneer@freelaskutus.fi
Myyntijohtaja

Myyntijohtaja

Kari Tuompo
kari@freelaskutus.fi
0440120261
Asiakkuudet

Asiakkuudet

Kevin Laamonen
kevin@freelaskutus.fi
0405478311
Asiakaspalvelupäällikkö

Asiakaspalvelupäällikkö

Veera
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi
0203 323 45
Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Victor
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi
0203 323 45
Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Jari
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi
0203 323 45
Markkinointi ja tapahtumat

Markkinointi ja tapahtumat

Riikka Roitomaa
riikka@freelaskutus.fi
0404874165
Viestintä ja sisällöntuotanto

Viestintä ja sisällöntuotanto

Sanna Grönholm
sanna@freelaskutus.fi
Developer, Visual content

Developer, Visual content

Mikko Asplund
mikko@freelaskutus.fi
Frontend Developer

Frontend Developer

Miika Henttonen
miika@freelaskutus.fi
Frontend Developer

Frontend Developer

Daniyal Tariq
daniyal@freelaskutus.fi

Kokeile kevytyrittäjyyttä jo tänään!

Liittyminen on ilmaista nyt ja aina, eikä se velvoita sinua mihinkään. Maksat palvelun käytöstä vasta kun alat vastaanottamaan suorituksia.

Kysyttävää? Autamme mielellämme.

asiakaspalvelu@freelaskutus.fi / 0203 323 45