Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

0203 323 45
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi

Myynti

0203 323 46
myynti@freelaskutus.fi

Toimisto

Perhonkatu 6 A
00100 Helsinki
Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Joonas Tuompo
joonas@freelaskutus.fi
Avainasiakaspäällikkö - Uusimaa

Avainasiakaspäällikkö - Uusimaa

Kevin Laamonen
kevin@freelaskutus.fi
Myyntijohtaja - Muu Suomi

Myyntijohtaja - Muu Suomi

Kari Tuompo
kari@freelaskutus.fi
Yhteistyöt

Yhteistyöt

Jarkko Repo
jarkko@freelaskutus.fi
Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Veera Karttaavi
veera@freelaskutus.fi
Teknologiajohtaja

Teknologiajohtaja

Muneer Ahmed Syed
muneer@freelaskutus.fi

Kokeile kevytyrittäjyyttä jo tänään!

Liittyminen on ilmaista nyt ja aina, eikä se velvoita sinua mihinkään. Maksat palvelun käytöstä vasta kun alat vastaanottamaan suorituksia.

Kysyttävää? Autamme mielellämme.

asiakaspalvelu@freelaskutus.fi / 0203 323 45