Kontakt

Kundservice

+358 (0) 203 323 45
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi

Försäljning

+358 (0) 203 323 46
myynti@freelaskutus.fi

Kontor

Perhonkatu 6 A, 4:e våningen
00100 Helsinki
Verkställande direktör

Verkställande direktör

Joonas Tuompo
joonas@freelaskutus.fi
Key Account Manager - Nyland

Key Account Manager - Nyland

Kevin Laamonen
kevin@freelaskutus.fi
Försäljningschef - Övriga Finland

Försäljningschef - Övriga Finland

Kari Tuompo
kari@freelaskutus.fi
Samarbeten

Samarbeten

Jarkko Repo
jarkko@freelaskutus.fi
Kundservice

Kundservice

Veera Karttaavi
veera@freelaskutus.fi
Teknologichef

Teknologichef

Muneer Ahmed Syed
muneer@freelaskutus.fi

Prova på lättföretagande

Det är lätt och gratis att registrera sig. Du betalar endast då du fakturerar.